236553180 doris_mlawa@wp.pl

AdBlue

 

AdBlue to specjalny dodatek instalowany w samochodach (szczególnie w autach pracujących na dieslu), który umożliwia ochronę przed emisją szkodliwych pyłów i spalin do powietrza. Zapotrzebowanie na ten produkt wzrosło po wprowadzeniu specjalnych norm unijnych (norma Euro 6) związanych bezpośrednio z redukcja dopuszczalnych tlenków azotu (NOx) z poziomu 0,18 do 0,08 g.

AdBlue ma szerokie zastosowanie – aplikowany jest przede wszystkim w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych. Posiadając ten rodzaj wtrysku musimy koniecznie zadbać o jego właściwą pielęgnację – poprzez regularne jego czyszczenie.

Płyn AdBlue w Doris Polska

Zapraszamy do realizacji zakupów w Doris Polska. Polecamy specjalne płyny AdBlue, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale również chronią przed pojawieniem się następnych, Dobry poziom oleju to ochrona przed awariami i uszkodzeniami systemów samochodowych.

Sprawdź naszą ofertę już dziś. Sprzedamy płyny najlepszych producentów – w wydajnych opakowaniach. Chętnie pomagamy w wyborze idealnego egzemplarza – podpowiadamy jak dolewać płyn do auta.

Cena: 1,00 zł brutto za litr.

Dostawy Ad blue w nowych pojemnikach o pojemności 1000L oraz w nowych beczkach plastikowych o pojemności 200L na terenie całego kraju.

Gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i profesjonalnej obsługi.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zamów

Skontaktuj się z nami lub odwiedź siedzibę naszej firmy

Adres:

 

06-500 Mława

ul. Napoleońska 74 B

 

Kontakt:

 

Tel. 23 655 31 80

Kom. 730 081 058

E-mail. doris_mlawa@wp.pl

 

Czynne:

 

Poniedziałek – Piątek 8:00-17:00

Sobota 8:00 – 14:00

Napisz do nas!