236553180 doris_mlawa@wp.pl

Akumulatory samochodowe

 

Akumulator samochodowy to obok silnika najważniejszy element każdego auta. Jego prawidłowe funkcjonowanie zapewnia kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo i komfort jazdy. Polecamy najwyższej klasy akumulatory o wydajnych bateriach i szybkim systemie ładowania. Akumulatory nowej generacji znanych cenionych w branży marek Varta, Bosch, Centra. Certyfikowane egzemplarze, łatwa obsługa.

Oferujemy bogaty katalog akumulatorów zapewniających długą i bezawaryjną pracę, nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Chętnie pomagamy w wyborze idealnego akumulatora do konkretnego modelu auta.

Akumulatory Bosch

Nowoczesne akumulatory Bosch to idealny wybór przy długich trasach. Stworzone w oparciu o nowatorską technologię AGM i EFB modele ze specjalną wzmocnioną konstrukcją płytek i głęboką zabudową kratek. Cechą wyróżniającą ten produkt są mikroporowate separatory kopertowe, filtry ceramiczne oraz pokrywa labiryntowa.Akumulatory Centra

Akumulatory marki Centra są dostosowane do dużych pojazdów: SUV-ów, vanów, pojazdów z systemem Start-Stop oraz pojazdów wyposażonych w większą liczbę odbiorników prądu. System rekombinacji VRLA pozwala na ?niepełne? ładowania bez strat na funkcjonalności urządzenia. Idealny akumulator doładowań cyklicznych – sprawny system zabezpieczeń.

Akumulatory Varta

Najwyższej klasy akumulatory marki Varta do szerokiego, globalnego użytku. Wygodne w montażu i codziennej eksploatacji do aut osobowych, ciężarowych, sportowych motocykli. Niezawodność przy pojazdach o dużym zapotrzebowaniu energetycznym – długa żywotność baterii i bezawaryjność to główne zalety tego produktu.

Jak dobrać akumulator do samochodu

Sprawny akumulator to podstawa. Jeśli jest odpowiednio dobrany gwarantuje nam długie lata bezproblemowej jazdy. Warto zainwestować w akumulator fabrycznie polecany przez producenta auta. Powinien on być kompatybilny z odbiornikami prądu – istotna jest też długa żywotność baterii. Parametry akumulatora muszą odpowiadać przestrzeni jaką dysponujemy pod maską samochodu.

Nie wiesz jak dobrać akumulator? Nie szkodzi! Chętnie pomożemy w wyborze. Opiszemy dostępne u nas modele i zaproponujemy ten najodpowiedniejszy – biorąc pod uwagę oczekiwania klienta, model auta.

Dlaczego Bosch?

1

2

Dostępne marki:

Gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i profesjonalnej obsługi.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zamów

Skontaktuj się z nami lub odwiedź siedzibę naszej firmy

Adres:

 

06-500 Mława

ul. Napoleońska 74 B

 

Kontakt:

 

Tel. 23 655 31 80

Kom. 730 081 058

E-mail. doris_mlawa@wp.pl

 

Czynne:

 

Poniedziałek – Piątek 8:00-17:00

Sobota 8:00 – 14:00

Napisz do nas!