236553180 doris_mlawa@wp.pl

Chemia samochodowa

  Chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy każdego dnia musimy odpowiednio zadbać o pracę silnika. Regularna wymiana filtrów i czyszczenie poszczególnych części wewnętrznych i zewnętrznych auta to podstawa. U nas znajdziesz certyfikowaną chemię samochodową w dobrej cenie do każdego typu samochodu. Sprzedajemy chemię samochodową do czyszczenia elementów zewnętrznych i wewnętrznych, do czyszczenia deski rozdzielczej i kokpitu, do pielęgnacji tapicerki i mycia karoserii. Zamówienia przyjmujemy od klientów indywidualnych oraz myjni i warsztatów samochodowych.

Czyszczenie deski rozdzielczej i kokpitu

Sprzedajemy kosmetyki do czyszczenia deski rozdzielczej i kokpitu. Na co dzień współpracujemy wyłącznie z producentami cenionymi w branży. Dostępne u nas kosmetyki to doskonała jakość sama w sobie. Dzięki odpowiedniemu użyciu nie tylko wyczyścisz wszelkiego rodzaju zabrudzenia, ale również zadbasz o właściwą pielęgnację. Kosmetyki do czyszczenia deski rozdzielczej i kokpitu doskonale sprawdzają się do wielu powierzchni – w tym desek plastikowych. Nie tylko usuwają brud, ale też chronią przed pojawieniem się kolejnych zanieczyszczeń. Wydajne opakowania starczają na długi czas i zapewniają doskonałą ochronę.

Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki wymaga wiele uwagi. Dobry wybór kosmetyków to podstawa – najlepsze zestawy płynów sprawdzają się idealnie zarówno przy drobnych zabrudzeniach, jak i dużych plamach. Właściwie dobrany produkt pozwala pozbyć się problemu bez zarysowania tapicerki czy jej zniszczeniu. Polecamy kosmetyki do czyszczenia tapicerki różnego rodzaju. U nas znajdziesz kosmetyki do każdego rodzaju auta – o dużych i małych pojemnościach. Chętnie wspieramy w wyborze idealnego produktu – podpowiadamy, jak właściwie na tapicerkę nałożyć preparat.

Mycie i pielęgnacja karoserii

Mycie i pielęgnacja karoserii wymaga zaangażowania i wyczucia. Polecamy bogaty asortyment odpowiednich kosmetyków do wszystkich modeli aut. Nasze produkty to potwierdzona jakość szeregiem testów i badań. Płyny i środki pielęgnacyjne dostępne u nas zapewniają właściwą pielęgnacji karoserii każdego dnia. Zadbaj o swoje auto i karoserię wybierając kosmetyki najlepszych producentów. Zamówienia realizujemy na zlecenie indywidualnych klientów i profesjonalnych myjni samochodowych. Chętnie nawiązujemy stałą współpracę z myjniami, serwisami samochodowymi z całego kraju.

Mycie silnika

Mycie silnika to proces wymagający – odpowiednio dobrane kosmetyki oczyszczają wewnętrzną i zewnętrzną część silnika z zanieczyszczeń i zabrudzeń. Chronią również silnik przed pojawianiem się niechcianych osadów i zanieczyszczeń, dzięki temu nie dochodzi do awarii. U nas znajdziesz kosmetyki do czyszczenia silnika, których jakość potwierdza wielu użytkowników: kierowców, mechaników samochodowych. Nasze produkty używane są w profesjonalnych warsztatach samochodowych i serwisach działających na terenie całego kraju.

Czyszczenie do klimatyzacji

Klimatyzacja w samochodzie pełni bardzo ważną rolę – szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Zapewnia komfort jazdy w czasie długich i krótkich podróży. Regularne czyszczenie klimatyzacji, przed każdym sezonem to konieczność i ochrona przed uszkodzeniem klimatyzacji i jej niewłaściwym działaniem. Polecamy kosmetyki do czyszczenia klimatyzacji w dobrych cenach. Sprzedajemy środki pielęgnacyjne i produkty pomagające w usuwaniu poważnych awarii lub zanieczyszczeń. Chętnie pomagamy w wyborze najlepszego kosmetyku, który właściwie spełni swoją rolę.

Dostępne marki:

Gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i profesjonalnej obsługi.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zamów

Skontaktuj się z nami lub odwiedź siedzibę naszej firmy

Adres:

 

06-500 Mława

ul. Napoleońska 74 B

 

Kontakt:

 

Tel. 23 655 31 80

Kom. 730 081 058

E-mail. doris_mlawa@wp.pl

 

Czynne:

 

Poniedziałek – Piątek 8:00-17:00

Sobota 8:00 – 14:00

Napisz do nas!