236553180 doris_mlawa@wp.pl

Filtry samochodowe

 

Polecamy bogaty katalog filtrów samochodowych do wszystkich rodzajów aut. W naszym asortymencie klienci znajdą między innymi filtry oleju i paliwa odpowiedzialne za filtrację oleju silnikowego w pojeździe. Zachęcamy również do zakupu filtrów powietrza i kabinowego, które wpływają bezpośrednio na właściwą pracę silnika.

Duży wybór filtrów samochodowych renomowanych marek cenionych w branży motoryzacyjnej. Rregularna zmiana filtrów w pojazdach zapewnia jego prawidłowego i bezawaryjne funkcjonowanie – bezpieczeństwo i komfort jazdy każdego dnia. U nas kupisz filtry samochodowe wyróżniające się atestami i certyfikatami branżowymi. Pomagamy w wyborze idealnego filtru.

Filtry oleju

Filtr oleju pełni ważną rolę w każdym pojeździe mechanicznym. Przede wszystkim jest odpowiedzialny za filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Ma to bezpośrednie przełożenie na pracę silnika – jest on bardziej wydajny, pracuje lepiej. Odpowiedni dobór oleju chroni silnik przed zniszczeniem i co za tym idzie awariami auta.

Działanie filtra oleju jest następujące – wychwytuje on wszystkie zanieczyszczenia, chroniąc silnik dowolnego auta przed uszkodzeniami. Ma również silne właściwości smarujące – usprawnia pracę silnika. Silnik działa wydajnie i cicho. Przyjęło się, że co 15 tysięcy kilometrów powinno się wymieniać filtry oleju – zachęcamy do korzystania z naszej oferty. U nas znajdziesz wszystkie typy filtra: filtr przykręcany, filtr wkręcany, filtr hydrauliczny, filtr puszkowy. Sprzedajemy też wkłady do filtra oleju.

Filtry powietrza

Znajdujący się w układzie dolotowym filtr powietrza wpływa znacząco na pracę silnika. Filtruje cały czas olej silnikowy, dzięki czemu piasek, brud, osad – wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia nie dostają się do wnętrza silnika. Zaleca się wymianę filtra co 20 tysięcy kilometrów.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz filtr idealny do typu auta i jego indywidualnych parametrów. Posiadamy wszystkie typy filtrów powietrza. Klient może zamówić: filtry panelowe, filtry okrągłe, filtry owalne, filtry kabinowe. Służymy poradą w dostosowaniu rodzaju filtra do modelu auta.

Filtry paliwa

Ogromnie ważną rolę w każ?ym pojeździe mechanicznym pełni filtr paliwa – oczyszcza on silnik z zabrudzeń, piasku, wszelkiego rodzaju osadów. Do silnika przedostaje się tylko czyste paliwo – najwyższej jakości. Filtry paliwa powinno wymieniać się co 40 tysięcy kilometrów.

Zamów u nas już dziś dowolne filtry paliwa: filtry puszkowe, filtry lonowe. W pakiecie klienci otrzymują także specjalne wkłady. Każdy filtr paliwa znajdujący się w naszym asortymencie wspiera pracę silnika i kierowcom zapewnia bezpieczną jazdę.

Najlepsze filtry samochodowe w Doris Polska

Zachęcamy do składania zamówień – wszystkie egzemplarze filtrów samochodowych dostępnych u nas są dobrze zapakowane. Umożliwiamy odbiór osobisty lub wysyłamy zamówiony produkt pod wskazany przez klienta adres. W sprzedaży znajdują się także filtry ciężarowe, rolnicze, przemysłowe i motocyklowe.

Kliknij tutaj aby dopasować filtr

Po znalezieniu symbolu napisz do nas o wycenę!

Kilka przykładów dostępnych u nas marek

Gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i profesjonalnej obsługi.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zamów

Skontaktuj się z nami lub odwiedź siedzibę naszej firmy

Adres:

 

06-500 Mława

ul. Napoleońska 74 B

 

Kontakt:

 

Tel. 23 655 31 80

Kom. 730 081 058

E-mail. doris_mlawa@wp.pl

 

Czynne:

 

Poniedziałek – Piątek 8:00-17:00

Sobota 8:00 – 14:00

Napisz do nas!