Producent letniego płynu do spryskiwaczy – DORIS

Wysoka jakość, laboratoryjne atesty i pełne bezpieczeństwo – to właśnie charakteryzuje płyn do spryskiwaczy naszej produkcji. Nasz letni płyn do spryskiwaczy DORIS posiada Atest PZH, który potwierdza, że płyn jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Płyn do spryskiwaczy DORIS to gwarancja komfortowego podróżowania samochodem, bez brudnych szyb oraz uciążliwych smug. Jako zaufany krajowy producent płynów do spryskiwaczy dbamy o komfort naszych klientów przez cały rok, oferując letni oraz zimowy wariant preparatu.

Skład płynu Doris powstał w trosce o efektywne czyszczenie szyb aby zwiększać bezpieczeństwo na drogach. Płyn jest oparty na bazie naszej wody demineralizowanej wyprodukowanej bezpośrednio w zakładzie, dzięki czemu pH płynu jest obojętne – chroni przed korozją. Opakowania nadające się do recyklingu, twarde i solidnie wykonane, atestowane.

Woda demineralizowana – pozbawiona kamienia oraz soli. Woda demineralizowana zapewnia drożność spryskiwaczy oraz obojętne pH płynu. Dzięki obojętnemu pH płynu, nie powoduje on rdzewienia karoserii

Środki powierzchniowo czynne – usuwające zabrudzenia oraz owady. Kompozycja zapachowa – nadająca przyjemny owocowy zapach.

Konserwanty – zabezpieczające przed mętnieniem płynu oraz wydłużające termin przydatności.

Glikol etylenowy – nadający lepszy poślizg dla wycieraczek, przez co wydłuża ich żywotność. Glikol etylenowy pozostawia również niewidoczny film na szybie, który powoduje że brud oraz owady nie przyklejają się i są łatwiejsze do usunięcia.

Pobierz katalog PL
Pobierz katalog EN