Doris – zaufany producent płynów do dezynfekcji, chemii gospodarczej oraz przemysłowej

Doris to rodzinny zakład produkcyjno-handlowy działający na polskim rynku od ponad 25 lat. Polityka naszej firmy opiera się na transparentnej współpracy, gwarancji wysokiej jakości produktów oraz konkurencyjnych cenach. Jesteśmy czołowym producentem chemii gospodarczej, przemysłowej oraz motoryzacyjnej, a w naszą ofertę poszerzamy o inne produkty z zakresu środków i akcesoriów chemicznych.

Jednym z ważnych filarów naszej działalności jest produkcja wody demineralizowanej oraz konfekcjonowanie olejów samochodowych. Doris oferuje też sprzedaż detaliczną i hurtową części samochodowych, opon, olejów, akumulatorów, chemii domowej oraz kosmetyków. Jako profesjonalny producent chemii gospodarczej za główny cel stawiamy satysfakcję naszych klientów z podjętej współpracy.

Skontaktuj się

Polityka firmy Doris – strategia utrzymania uczciwych relacji biznesowych i oferowania produktów wysokiej jakości

Produkcja w Doris opiera się na wyborze surowców o doskonałych parametrach. Naszym priorytetem są transparentne działania podejmowane w trosce o bezpieczeństwo oraz portfel klientów. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość przy zminimalizowanych kosztach – to właśnie sprawia, że chemia gospodarcza od Doris jest dostępna w tak konkurencyjnych cenach.

Preparaty i płyny Doris to produkty całkowicie bezpieczne dla użytkownika, które zostały przebadane przez czołowe instytucje dbające o zdrowie konsumenta, takie jak laboratoria kosmetyczne ACC Chemicals. Nasz płyn do dezynfekcji nie uczula i nie podrażnia skóry, co potwierdziły przeprowadzone badania dermatologiczne, a wysoka jakość płynów eksploatacyjnych została zweryfikowana przez Narodowy Instytut Higieny oraz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych. Naszym priorytetem jest troska o zdrowie wszystkich klientów, którym dostarczamy chemię gospodarczą doskonałej jakości.

Doskonała jakość naszych produktów, profesjonalna współpraca oraz konkurencyjne ceny – dlatego zaufały nam setki zadowolonych klientów!

Uczciwa i rzetelna współpraca,
stałe wsparcie i transparentna oferta!

W Doris priorytetem jest doskonała obsługa każdego klienta. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą wybrać odpowiednie produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się

Produkty Doris wybierają największe na polskim rynku linie lotnicze, sieci marketów i sklepów odzieżowych, koncerny motoryzacyjne oraz banki.

W Doris wiemy, ile można zmienić, oferując bezinteresowną pomoc. Dlatego nieodpłatnie dostarczamy nasze produkty najbardziej potrzebującym instytucjom, wśród których znajdują się szpitale, stowarzyszenia działające na rzecz dzieci niepełnosprawnych, sierocińce, hospicja i szkoły. Wybór naszych produktów to nie tylko decyzja konsumencka – część zysków ze sprzedaży chemii gospodarczej Doris przeznaczamy na wsparcie potrzebujących.