Polski producent płynu do spryskiwaczy – DORIS

Wysoka jakość, laboratoryjne atesty i pełne bezpieczeństwo – to właśnie charakteryzuje płyn do spryskiwaczy od Doris. Nasz produkt to gwarancja komfortowego podróżowania samochodem, bez brudnych szyb oraz uciążliwych smug. Jako zaufany krajowy producent płynów do spryskiwaczy dbamy o komfort naszych klientów przez cały rok, oferując letni oraz zimowy wariant preparatu.

Płyn do spryskiwaczy Doris, zgodnie z wynikami testów w laboratoriach, jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Skład płynu do spryskiwaczy Doris powstał w trosce o efektywne oczyszczanie szyb przy minimalnym zużyciu preparatu. Wystarczy kilka razy spryskać szybę, żeby zapewnić sobie pełną widoczność podczas podróży.

W naszej ofercie znajduje się zarówno płyn zimowy do spryskiwaczy, jak i letni płyn do spryskiwaczy. Każdy z nich skomponowano w oparciu o surowce bezpieczne dla zdrowia kierowców oraz pasażerów.

Letnie płyny
do spryskiwaczy

Więcej

Zimowe płyny
do spryskiwaczy

Więcej

Co wchodzi w skład naszych
płynów do spryskiwaczy?

Woda demineralizowana
Woda dejonizowana naszej produkcji jest pozbawiona kamienia i soli, gwarantuje czystość oraz drożność układu spryskiwania szyb.

Środki powierzchniowo czynne
Podstawowe składniki, które usuwają najcięższe zabrudzenia.

Glikol etylenowy, propylenowy oraz gliceryna
Zapewniają lepszy poślizg wycieraczek, dzięki czemu ich pióra zachowują większą żywotność. Glikol odparowuje wolniej niż alkohol, co zapobiega zamarzaniu płynu do spryskiwaczy w trakcie mrozów.

Kompozycja zapachowa
Doskonale rozpuszcza się w płynie, nadając mu przyjemny i piękny zapach.

Biocyd
Zabezpiecza środek przed mętnieniem oraz wytrącaniem się osadu.

Produkcja płynu do spryskiwaczy

Proces, jakim jest produkcja płynu do spryskiwaczy od Doris, to zestawienie transparentnych działań mających na celu zdrowie naszych klientów. Wszystkie nasze płyny do spryskiwaczy posiadają niezbędne atesty wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Zarówno płyn letni do spryskiwaczy, jak i zimowy płyn do spryskiwaczy, spełniają obowiązkowe wymagania higieniczne. W Doris każdy klient ma gwarancję konkurencyjnych cen oraz jasnych warunków współpracy! Zadzwoń lub napisz do nas.

Skontaktuj się